Vysokotlaké čističe

Vysokotlaké čističe Husqvarna nabízejí kvalitu a intuitivní ovládání. Každý model je optimalizován pro maximální čistící výkon a je navržen pro pohodlí uživatele. Chytré otočné funkce, rychlospojky, odolná kovová čerpadla, kola s vysokou trakcí a velkorysé délky hadic jsou některé z mnoha funkcí, které vám pomohou dosáhnout dokonalého výsledku.

Kompletní vybavení
Všechny vysokotlaké čističe značky Husqvarna byly vyrobeny pro maximální čistící výkon a vysokou životnost. Byly pečlivě navrženy pro pohodlí uživatelů, doplněny dlouhými hadicemi, rychlospojkami a otočnými funkcemi, které zabraňují zamotání hadice.

Získejte maximum z vodní energie
S použitím příslušenství rozšíříte možnosti využití vašeho vysokotlakého čističe značky Husqvarna a zvýšíte jeho výkon.

Udržujme všechno čisté - i svědomí
Přírodní čisticí kapalina má nečekanou sílu - takovou, jakou najdete u nových vysokotlakých čističů značky Husqvarna. Účinnost čištění tlakovou vodou v kombinaci s přední světovou technologií a technikou je mimořádná. Vzhledem k tomu, že v mnoha oblastech je omezen přístup k vodě, je třeba vodou šetřit. Vysokotlaké čističe značky Husqvarna používají k čištění asi o 80 % méně vody v porovnání s běžnou hadicí.

 

 

 

 
3799
169991379916999
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Husqvarna PW 125
  Momentálně nedostupné

  Kompaktní a lehký vysokotlaký čistič ideální pro snadné a pohodlné čištění například teras, zahradního vybavení či plotu.

  3 799 Kč
 • H410 1243 Novinka
  Husqvarna PW 235R
  Momentálně nedostupné (1 ks)

  Univerzální vysokotlaká myčka s robustním a účelným designem.

  5 999 Kč
 • Husqvarna PW 350
  Momentálně nedostupné (1 ks)

  Vysoce výkonný stroj s robustním a účelným designem určený pro náročné čisticí práce jako je čištění vozidel, kamenných zdí, ap.

  8 999 Kč
 • Husqvarna PW 460
  Momentálně nedostupné

  Mimořádně velký a výkonný vysokotlaký čistič s robustním a účelným designem, určený pro náročné venkovní úklidové práce.

  16 999 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.